MerService zatrudni Merchandisera - Gniezno, Eurocash [60h/msc]

inne


MerService – spółka należąca do Grupy Kapitałowej OEX – świadcząca wysoko wyspecjalizowane usługi wspierające procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych, zatrudni:

MERCHANDISERA

miejsce pracy: Gniezno, Eurocash
wymiar pracy: 60h/msc
forma zatrudnienia: umowa zlecenie
wynagrodzenie: 18,30 zł brutto/h

Twoje zdania:
- wykładanie towaru oraz dbanie o jego prawidłową ekspozycję zgodnie z centralnymi ustaleniami
- kontrola terminów przydatności do spożycia produktów, stanu towarów na półkach jak i na magazynie
- bieżąca współpraca z kierownikami

Czego oczekujemy od Ciebie?
- ważnej książeczki Sanepidu
- sprawności fizycznej, samodzielności oraz rzetelności w wykonywanych obowiązkach
- gotowości do podjęcia pracy od zaraz
- mile widziane doświadczenie w obszarze merchandisingu


Co możemy Ci zaoferować?
- pracę w dni i godziny do ustalenia
- profesjonalne przeszkolenie z zakresu ekspozycji towaru oraz codziennych obowiązków
- niezbędne narzędzia do pracy
- zdobycie ciekawego doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: hr@oex.pl

Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje (klauzula informacyjna znajduje się poniżej)

W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie dodatkowo w CV zdania:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MerService Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce MerService Sp. z o.o.”

1.Administratorem danych osobowych przekazanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym oraz załączonych dokumentach aplikacyjnych - jest MerService Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie , pod adresem: ul. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa (dalej: „Administrator”).

2.W sprawach związanych z Twoimi danymi osobowymi możesz się kontaktować z - powołanym przez Administratora - Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO), pod numerem telefonu: 534142974

3.Twoje dane osobowe, w zależności od wyrażonej zgody, Administrator przetwarza w celu przeprowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego albo aktualnej i przyszłej rekrutacji, na następujących podstawach prawnych:

dane w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy – na podstawie przepisów prawa (ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji);
pozostałe dane (np. wizerunek, zainteresowania) - na podstawie Twojej dobrowolnej zgody (ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji); jeśli nie chcesz aby Administrator przetwarzał dodatkowe informacje na Twój temat, prosimy o nieumieszczanie ich w przesyłanych dokumentach. Równocześnie prosimy o nieumieszczanie w przesłanych dokumentach danych dotyczących np. stanu cywilnego, ilości posiadanych dzieci, stanu zdrowia itp. W przypadku ich zamieszczenia Administrator będzie zmuszony do natychmiastowego ich usunięcia z otrzymanych dokumentów,

4.Twoje dane osobowe mogą być ponadto przetwarzane w oparciu o prawnie uzasadniony interes Administratora, tj. w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, dotyczącymi prowadzonej rekrutacji.

5.Odbiorcami Twoich danych są: dostawcy systemów informatycznych, dostawcy usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcy systemów do zarządzania rekrutacjami oraz podmioty świadczące usługi rekrutacyjne, w szczególności Pro People sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Równoległa 4a, 02-235 Warszawa, eRecruitment Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych również do celów przyszłych rekrutacji - Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane przez spółki z grupy OEX.

6.Twoje dane osobowe będą przechowywane przez Administratora przez okres:

6 miesięcy od dnia zakończenia rekrutacji – w przypadku wyrażenia zgody wyłącznie na aktualną rekrutację,
2 lat od dnia przekazania dokumentów aplikacyjnych – w przypadku wyrażenia zgody na aktualną i przyszłe rekrutacje.

7.Masz prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie uzasadnionego interesu Administratora oraz prawo do przenoszenia swoich danych. W celu realizacji w/w uprawnień skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, korzystając z jednego z kanałów komunikacyjnych wymienionych w pkt 2.

8.W odniesieniu do danych przetwarzanych przez Administratora na podstawie Twojej zgody (dane inne niż wymienione w Kodeksie pracy), masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

9.W przypadku wyczerpania przysługujących Ci praw względem Administratora i uznania, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, www.uodo.gov.pl.


Ważne do: 2023.08.08, wyświetleń: 355

nr ogłoszenia: 21488