Brygadzista

inne


OTTO Work Force Polska Sp. z o.o., jako jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Jeżeli interesuje Cię ciekawa praca, w dużej rozwijającej się firmie, z atrakcyjnym wynagrodzeniem, nie czekaj i wyślij nam swoje CV już dziś. Z nami zawsze pewna i bezpieczna praca! Gwarantujemy wsparcie na wszystkich etapach rekrutacji oraz pomoc w wyrobieniu niezbędnych dokumentów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Inalfa Roof Systems Polska Sp. z o.o. poszukujemy kandydata na stanowisko:


Brygadzista

Nr Ref. KD/B/06/2018

Miejsce pracy: Białężyce koło Wrześni - woj. Wielkopolskie

Opis stanowiska pracy:

- Koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego
- Raportowanie niezgodności na produkcji
- Monitorowanie przestrzegania instrukcji oraz procedur produkcyjnych
- Sygnalizowanie defektów w maszynach, produkcie oraz inicjowanie działań naprawczych
- Praca w systemie trzyzmianowym


Wymagania:

- Doświadczenie w pracy produkcyjnej na stanowisku brygadzisty/lidera
- Umiejętność organizowania pracy podległym pracownikom
- Znajomość w podstawowym zakresie budowy maszyn i urządzeń, oraz zasady ich działania


Oferujemy:

- Atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pakiet świadczeń socjalnych
- Długotrwałą współpracę
- Rozwój zawodowy
- Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej
- Zatrudnienie w renomowanej Firmie

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres inalfa@ottopraca.pl lub kontakt bezpośredni pod numerem 519 688 161

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania."

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.

OTTO Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590


Ważne do: 2018.09.12, wyświetleń: 788

nr ogłoszenia: 18924